שרה אפשטיין

מי אני?

 

שמי שרה אפשטיין ואני יועצת לתזונה ואורח חיים בריא, מומחית בניקוי רעלים ובישול בריא.

 

הייעוד שלי... להביא אותך לבריאות אופטימלית, להחזיר לחייך אנרגיה וחיוניות. בכל האמצעים שלרשותי אתן לך את הכלים לאורח חיים בריא וטעים. בקלות ובהנאה ובצורה מאוזנת. כי המוטו שלי הוא "הכל במידה".

 

האני מאמין שלי...

אני מאמינה שצריך ליהנות בחיים, ושאחת מהנאות החיים היא אוכל טוב, מזין וטעים.

אני מאמינה שאכילה בריאה היא מהנה ומזינה את הגוף והנפש.

אני מאמינה שמותר ורצוי לאכול הכל, ומה שחשוב ללמוד זו המידה הנכונה.

אני מאמינה שלכל אחד ואחת מתאימה תזונה שונה ואין חוק אחד שטוב לכולם.

אני מאמינה שאיכות המזון חשובה ביותר ולכן, חומרי גלם איכותיים, טבעיים, טריים ומגוונים יתנו את המיטב לבריאות הגוף והנפש.

אני מאמינה כי אורח חיים בריא נותן המון סיפוק והנאה ושלמות עם עצמנו.

אני מאמינה כי אורח חיים בריא הוא השילוב בין כל אלו: משפחה, הנאה, שמחה, מודעות, יצירה, שלווה, שלמות וכמובן בריאות.

 

מה אני אוהבת... אני אוהבת לאכול, והכל!!! אני אוהבת לבשל ולארח המון. ובאמת אני חושבת שאוכל הוא ההנאה הגדולה בחיים. העניין הוא איך וכמה לאכול מכל דבר. אני לא חושבת שצריך לחיות על זרעים ונבטים, ולא אחיה כך בביתי.

אצלנו בבית אוכלים הכל. הרבה פירות וירקות, דגים וגם עוף. נדיר למדי שנאכל בשר אדום בבית.

תמיד יהיו לילדים מתוקים וחטיפים, אך אלו נבחרים בקפידה מתוך ההיצע העצום הקיים וכמובן, במידה!!!  ומתוך הגישה הזו, לילדים שלי אין תשוקה למתוק או לחטיפים

 

מאיפה אני באה... כיוון שאסתטיקה מושכת אותי, בחרתי בתחילה בעיצוב אופנה ועסקתי במקצוע זה פרק זמן מכובד של עשרים ושתיים שנים. בהדרגה הבנתי שהטיפול באסתטיקה החיצונית אינו מספק אותי עוד, ולכן התמחיתי באסתטיקה הפנימית של האדם, המולידה שיפור גם במראהו החיצוני.

הטיפולים האלטרנטיביים, הכוללים בתוכם ענפים שונים כגון: צמחי מרפא, תזונה, טיפולים סיניים, הומאופתיה ועוד, שולבו מאז ומתמיד בדרך החיים של משפחתי ושלי, והם שסייעו לנו לשמור על בריאותנו.

לפני מספר שנים הבנתי שאני רוצה להעניק מניסיוני ומן הידע שלי לאחרים והתחלתי לטפל באנשים ולעזור להם לאמץ אורח חיים בריא.

למדתי תזונה קלינית טבעית במכללת רידמן וזן שיאצו, וכך אני מציעה למטופלים שלי שילוב אולטימטיבי לחיזוק גופם ונפשם.

אני מלווה אותם במציאת התזונה המתאימה לגילם, לגופם ולאורח חייהם, ומוסיפה "לתפריט" טיפולים בשיאצו ואקסס בארס היוצרים בתוכם שינוי משמעותי, פנימי וחיצוני כאחד. האני מאמין שלי מדגיש את הצורך בחיים מאוזנים, הכוללים תפריט בריא המתאים לכל אדם בצורה ייחודית.

הליווי שלי את מטופלי הוא מאוד אישי וצמוד ובמידת הצורך אני מלווה אותם לקניות ומלמדת לדייק בקניית המוצרים הבריאים יותר. ללמוד לקרוא תוויות מזון, לחסוך בקנייה ולמלא את הבית בכל טוב בריא ואיכותי יותר.

במהלך הליווי התזונתי, אני מלמדת את המטופלים שלי לבשל בריא, מהיר וטעים. אני מאמינה ויודעת מנסיון חיי שאפשר לבשל מטעמים בריאים בזמן קצר מאוד, ללא התעסקות מיותרת במטבח. הבישול הבריא הופך אצל מטופלים שלי לחוויה יצירתית ומספקת.

אני מאמינה בכל ליבי שבחיים המודרנים העמוסים שלנו, אנחנו חייבים ללמוד לשלב בריאות בכמה שפחות השקעה וכמה שיותר תוצאות. ובעיקר, לאמץ את הבריאות כאורח חיים לתמיד.

והכל, כפי שאני אומרת לפחות פעמיים בכל פגישה, במידה!!!